معرفی چند محصول خانگی

0
دماسنج 
 
اگر شما هم در جمع خانواده‌تان کودکی داشته باشید حتما نیاز به تب‌سنج را احساس کرده‌ و تا امروز یکی از این دماسنج‌های کوچک برای بررسی میزان حرارت بدن کودک‌تان تهیه کرده‌اید. اگر چه این روزها دماسنج‌های دیجیتالی با اقبال زیادی از سوی خانواده‌ها روبه‌رو شده‌اند اما هنوز هم گروه زیادی از مردم تمایل به استفاده از دماسنج‌های جیوه‌ای دارند و بر این باورند که دماسنج‌های جیوه‌ای در مقایسه با دماسنج‌های دیجیتال دقت بهتری دارند.
 
 
دستگاه تست قندخون 
 
تهیه دستگاه تست قند خون بیش از همه برای افراد مبتلا به دیابت  واجب است. دستگاهی که به کمک آن می‌توانند در طول روز میزان قندخون خود را اندازه‌گیری کنند و احتمال بروز هرگونه خطری را به حداقل برسانند. از این رو اهمیت خرید یک دستگاه تست قند خون دقیق برای این گروه از بیماران اهمیت دارد. به همین دلیل است که توصیه‌های زیادی در این باره شده که سراغ دستگاه‌های ارزان‌قیمت با دقت کم نروید و پیش از خرید دستگاه علاوه بر تحقیق درباره آن از پزشک خود در این زمینه مشورت بگیرید.  
 
 
انواع زانوبند و شکم‌بند
 
همه ما به اقتضای سن، آسیب‌های احتمالی و حرکت‌های ناگهانی که در زندگی داریم دست‌کم یک‌ بار تجربه استفاده از زانوبند، کمربند یا شکم‌بند را داریم. کافی است سری به  بازار کالاها و تجهیزات پزشکی بزنید تا ببینید این گروه از تجهیزات از جمله کالاهایی است که به راحتی و سادگی در تک‌تک مغازه‌ها و فروشگاه‌های لوازم و تجهیزات پزشکی یافت می‌شود. این نوع از کالاها نیز توسط کارخانه‌های مختلف و با قیمت‌های مختلفی تولید می‌شوند که قیمت محصولات اروپایی و آمریکایی آن از محصولات آسیایی‌ بسیار گران‌تر است.
 
 
دستگاه سنجش فشارخون خانگی 
 
همه ما وقتی پا به سن می‌گذاریم توجه بیشتری به حفظ سلامت‌مان داریم به همین دلیل دست به دامن انواع و اقسام دستگاه‌ها و تجهیزات پزشکی خانگی می‌شویم و از آنها برای چکاپ ابتدایی خودمان بهره می‌بریم. دستگاه سنجش فشار خون نیز یکی از همین کالاهای پزشکی است که وجود آن نه تنها در خانه افراد مبتلا به فشار خون ضروری است بلکه وجودش در هر خانه‌ای می‌تواند دلگرمی بزرگی برای اعضای خانواده به ویژه سالمندان هر خانواده‌ای باشد. خوشبختانه در بازار تجهیزات پزشکی دستگاه‌های سنجش فشار خون متنوعی وجود دارد که می‌تواند نیاز افراد مختلف را برآورده کند اما بعضی از این دستگاه‌ها از جمله دستگاه‌هایی هستند که حرف اول را در میان دستگاه‌های فشار خون می‌زنند. فروشندگان می‌گویند تعدادی از این دستگاه‌ها اگر چه  قیمت‌های بالایی دارند اما متناسب با قیمتی که دارند طول عمر و دقت بالاتری نیز دارند.
 
 
جوراب واریس
 
اگر خودتان تا به حال بیماری واریس را تجربه نکرده باشید  حتما در میان اعضای فامیل یا دوست و آشنا افرادی را دیده‌اید که به مشکل واریس، همان رگ‌های سیاهرنگ و مارپیچ با ظاهری زشت، مبتلا شده‌اند.  این گروه علاوه بر مصرف دارو و انجام تکنیک‌های ورزشی که دردهای بیمار را تسکین و پیشروی بیماری را کنترل می‌کند، از جوراب‌هایی استفاده می‌کنند که با نام جوراب واریس معروف‌اند. این جوراب‌ها علاوه بر کاهش درد می‌تواند روند پیشروی بیماری را کنترل کند. وقتی برای تهیه این جوراب به بازار کالاهای پزشکی واقع در خیابان جمهوری تهران سر می‌زنی با مارک‌ها و برندهای مختلفی از جوراب واریس در سایزها و اندازه‌های متنوع روبه‌رو می‌شوی و نمی‌دانی از میان این همه محصول مشابه باید سراغ کدام یک از این جوراب‌های واریس بروید. چون هر فروشنده‌ای محصولی تازه را معرفی می‌کند و بر این باور است که محصول او بهترین محصول موجود در بازار است. شاید بهتر باشد در این زمینه از پزشک معالج خود راهنمایی بخواهید.
 

پاسخ دهید